TRENING GYMSTICK ORIGINAL

gymstick logo, hubert kamiński Trening GYMSTICK Original - GymStick jest to wynalazek Fińskiego Instytutu Sportu w Lahtii. Zdobył złoty medal Międzynarodowych Targów FIT-EXPO fitness, Body & Fashion, oraz został uznany medycznym produktem roku.
Gymstick jest przyborem fitness, który został tak zaprojektowany, aby uprościć i skutecznie połączyć trening sprawności sercowo-naczyniowej, wytrzymałości mięśniowej i gibkości. Jest on nowym i innowacyjnym przyborem, który łączy ćwiczenia za pomocą drążka gimnastycznego i gum oporowych w jeden skuteczny trening.

Fakty przemawiające za efektywnością treningu z GYMSTICK:
Trening za pomocą GYMSTICK poprawia krążenie krwi w mięśniach, ruchomość kręgosłupa i stawów, wpływa także na poprawę szybkości przekazywania impulsu nerwowego do mięśnia.
Ćwiczenia GYMSTICK są bardzo skuteczne, ponieważ są wszechstronne. Nie skupiają się tylko na dużych grupach mięśni, ale także na tak zwanych mięśniach posturalnych, pozwalają utrzymać prawidłową postawę ciała, a także uczą jak ją kontrolować oraz jak poprawić koordynację ruchową, szybkość reakcji i równowagi.
GYMSTICK zapewnia trening zarówno dla włókien mięśniowych odpowiedzialnych za siłę, a także za wytrzymałość mięśniową.
Stosowanie GYMSTICK czyni trening bardziej kompletnym, rozwija ciało w sposób bardziej zróżnicowany niż to można osiągnąć, stosując powszechne znane dotąd ćwiczenia i urządzenia dostępne w większości klubów fitness.
GYMSTICK jest na tyle uniwersalną formą aktywności, że wykorzystywany jest w bardzo wielu odległych dyscyplinach.
Różnorodność ćwiczeń oraz możliwość dopasowania obciążenia sprawia, że z równym powodzeniem może być wykorzystywany w treningu wyczynowych sportowców np. (Sztuki walki, piłka nożna, lekkoatletyka itd.) oraz w procesie rehabilitacji.
Stosując Gymstick można bardzo precyzyjnie zaprojektować trening zawodnikom różnych dyscyplin sportowych lub rehabilitację osób z określonymi schorzeniami.
Wszechstronność Gymstick pozwala go stosować ludziom w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności fizycznej. Doskonale nadaje się dla osób, które nie mogą korzystać z innej aktywności ruchowej. Zalecany jest, więc osobą w podeszłym wieku oraz otyłym, które dzięki jego zastosowaniu mają możliwość zdobycia i utrzymania zdrowia oraz sprawności fizycznej.

Trening typu Cardio GYMSTICK wpływa pozytywnie na pracę serca i układu krwionośnego. Trening z wykorzystaniem GYMSTICK zalecany jest osobom z nadwagą jako bezpieczny i skuteczny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów.
Poprawa jakości mięśni zauważalna jest już po pierwszych 6 treningach!!!
Polecam zajęcia wszystkim bez względu na wiek.
Zajęcia prowadzone są we wtorki i czwartki w godzinach:
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00

Nazwa usługi Cena brutto
Trening grupowy GYMSTICK
(czas trwania około 60 minut)
10zł/osoba
Pakiet 8 treningów GYMSTICK w miesiącu - płatne z góry 65zł
Pakiet treningów GYMSTICK dla firm i klubów sportowych Cena do uzgodnienia